Okazion Shitet Mercedes Benz Ml280 Cdi Full Option Tirane

FUORISTRADA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE. ESHTE FULL OPTION: MARSH AUTOMATIK, SEDILJE LEKURE, COMPUTER + NAVIGATOR 2015, KLIMA AUTOMATIK, SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA, ALUMINI, GOMA MICHELIN TE REJA, DOKUMENTA DHE TAKSA TE RREGULLTA DERI NE SHKURT 2020. Shitet per arsye emigrimi.

Njoftime te Ngjashme