Okazion -shitet Renault Modus 1.2i, 2007 Tirane

Shitet vetura monovolume 4+1 ngjyre bordo, 5 dyer, motor 1,2i benzine, me kasetofon dhe klima origjinale, xhama elektrik, kambio manuale, me goma te reja, sherbime te kryera, ne gjendje perfekte, e sapotarguar, me dokumenta te rregullta deri ne prill 2020. E pershtatshme sidomos per femra. Makina eshte gati per cdo verifikim.

Njoftime te Ngjashme