Shitet Furgoni Peugeot Boxer 2,5td / 1997 Tirane

Makina ne shitje Data: 22/05/2019 20:33

3,000 Euro

  • Shitet furgoni Peugeot Boxer 2,5td / 1997
  • Shitet furgoni Peugeot Boxer 2,5td / 1997


Pagesa 3,000 Euro
Marka | Karburanti Peugeot
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 1997
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania
Lexime 382

Furgoni eshte ne gjendje shume te mire pune. Goma te reja dhe i jane bere te gjitha sherbimet periodike dhe ka targa dhe dokumenta shqiptare deri ne fund te maj 2020. Shitet per arsye mbyllje aktiviteti.

Njoftime te Ngjashme