Shitet Ford Fokus 1.8 Tdi Elbasan

Makina ne shitje Data: 05/04/2019 09:09

1,300 Euro

  • Shitet Ford Fokus 1.8 TDI
  • Shitet Ford Fokus 1.8 TDI
  • Shitet Ford Fokus 1.8 TDI


Pagesa 1,300 Euro
Marka | Karburanti Ford
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2000
Kilometra 150,000
Qyteti - Zona Elbasan - Qender
Adresa Elbasan, Albania
Lexime 1388

Shitet Ford Fokus
Motorr 1.8 TDI
Nafte
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Me letra te paguara deri ne 31 dhjetor.
Cmimi 1300 Euro
Nr Tel