Vw Golf 5 Trendline, 1.9 Tdi Tirane

Makina ne shitje Data: 19/06/2019 17:21

500,000 Leke

  • VW GOLF 5 Trendline, 1.9 TDI
  • VW GOLF 5 Trendline, 1.9 TDI
  • VW GOLF 5 Trendline, 1.9 TDI
  • VW GOLF 5 Trendline, 1.9 TDI


Pagesa 500,000 Leke
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2006
Kilometra 110,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Islam Alla, Tirana, Albania
Lexime 3741

Shitet VW Golf 5 Trendline
KM: 103.600
Kambio: DSG Automatike (Gearbox of the Year)
Kondicioner: Elektronik/Automatik (bi-zone)
Ngjyra: e kuqe ne vishnje
Veshja e brendeshme: sedilje trend dy ngjyra (kuqe dhe te zeze)
Radio: CD & Radio RDS
Mbyllja qendrore: me pult & Global Opening
Gomat: 195/65 R 15 ne gjendje shume te mire.
Goma rezerve: prezente, e re , krik & aksesoret e nderrimit te gomes