Vw Golf 5 Trendline, 1.9 Tdi Tirane

Shitet VW Golf 5 Trendline
KM: 103.600
Kambio: DSG Automatike (Gearbox of the Year)
Kondicioner: Elektronik/Automatik (bi-zone)
Ngjyra: e kuqe ne vishnje
Veshja e brendeshme: sedilje trend dy ngjyra (kuqe dhe te zeze)
Radio: CD & Radio RDS
Mbyllja qendrore: me pult & Global Opening
Gomat: 195/65 R 15 ne gjendje shume te mire.
Goma rezerve: prezente, e re , krik & aksesoret e nderrimit te gomes

Njoftime te Ngjashme