Shitet Smart For Two 700 Fier

Makina ne shitje Data: 22/06/2019 20:03

1,800 Euro

  • Shitet Smart For TWO 700
  • Shitet Smart For TWO 700
  • Shitet Smart For TWO 700
  • Shitet Smart For TWO 700


Pagesa 1,800 Euro
Marka | Karburanti Smart
Karburanti Benzin
Kambio Automatik
Viti 2005
Kilometra 90,000
Qyteti - Zona Fier - Qender
Adresa Fier, Albania
Lexime 1417

Shitet Smart For TWO 700
Viti 2005
82.000 Km
Benzine
Kondicioner, baxho panoramike, xhama elektrik, 4 goma te reja, letrat e paguar.
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Me te gjitha sherbimet e bera.
Cmimi 1800 Euro
Nr Tel