Shitet Mercedes Benz 190 Cdi Tirane

Makina ne shitje Data: 15/06/2019 23:24

100,000 Leke

  • Shitet Mercedes Benz 190 CDI
  • Shitet Mercedes Benz 190 CDI
  • Shitet Mercedes Benz 190 CDI


Shitet Mercedes Benz
Motorr 190 CDI
Viti 1988
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, letra te paguara dhe sherbimet e bera.
Cmimi 100.000 leke te reja
Nr Tel


Pagesa 100,000 Leke
Marka Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 1990
Kilometra 130,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania
Lexime 3319