Mercedes-Benz Sprinter 515 Tirane

Makina ne shitje Data: 16/07/2019 14:35

300,000 Leke

  • Mercedes-Benz Sprinter 515
  • Mercedes-Benz Sprinter 515
  • Mercedes-Benz Sprinter 515
  • Mercedes-Benz Sprinter 515


Pagesa 300,000 Leke
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2009
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Enver Begeja, Tirana, Albania
Lexime 1259

Mercedes-Benz Sprinter 515
Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike.Autobus 21 vende.Me te gjitha dokumentat e rregullta.E ardhur nga Gjermania e paperdorur ne Shqiperi.Makina eshte e pajisur me kondicioner,pjesen e siperme e tavanit eshte panoramik,me frigorifer te vogel gjithashtu dera hapet me buton.Shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi eshte i arsyeshem.
Vetem telefonata serioze +.