Golf 5 Gti 2.0 Benzine Tirane

Shitet GOLF 5 GTI benzine 2.0 automatik, viti 2005. Makina ka navigator, sendile lekure me ngrohje,timon 3, xhama te zi origjinal, disqe nr 18. Makina eshte me letra dhe ne gjendje perfekte. Per cdo informacion tjeter me merrni ne nr. cel . Faleminderit

Njoftime te Ngjashme