Shitet Honda Sh 125 Kubik Elbasan

Shitet Motorr Honda sh120 kubik
Mund te perdoret dhe me patente Makina.
Viti 2002
Ne gjendje shume te mire, Letra te rregullta.
Cmimi 600 Euro
Nr Tel

Njoftime te Ngjashme