Shitet Ford Focus Durres

Shitet Ford Focus
Viti 2002
Nafte
Goma te reja, drita kseno, Xhama elektrike.
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Letra te paguara
Cmimi 2000 Euro
Nr Tel

Njoftime te Ngjashme