Shitet Opel Corsa Tirane

Makina ne shitje Data: 27/06/2019 07:21

1,300 Euro

  • Shitet Opel Corsa
  • Shitet Opel Corsa
  • Shitet Opel Corsa
  • Shitet Opel Corsa


Pagesa 1,300 Euro
Marka | Karburanti Opel
Karburanti Benzin
Kambio Manual
Viti 2003
Kilometra 130,000
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Tirana, Albania
Lexime 6311

Shitet Opel Corsa
Motorr 1.0 cc
Benzine
Viti 2003
Posedon Kamer parkimi,Baxho etj.
Makina ka 8 muaj qe ka ardhur nga Gjermania eshte ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike.
Cmimi 1300 Euro
Nr Tel