Shitet Mercedes Benz C Class 203 Durres

Makina ne shitje Data: 11/07/2019 13:55

3,400 Euro

  • Shitet Mercedes Benz C Class 203
  • Shitet Mercedes Benz C Class 203
  • Shitet Mercedes Benz C Class 203
  • Shitet Mercedes Benz C Class 203


Pagesa 3,400 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2001
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres, Albania
Lexime 1581

Shitet Mercedes Benz C Class 203
Motorr 220 CDI
Viti 2001
Kambio automatike
Posedon: Goma te reja, Disqe 16, 2 celesa, Kondicioner, sensor para-mbrapa, pilot automatike etj.
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Letra te paguara
Cmimi 3400 Euro
Nr Tel