Mercedez Benz Ml 320 Tirane

Mercedes-Benz ML 320, Viti Prodhimit 2007, 210.000 km, pedana anesore, xhama mbrapa te zinj origjinal, ndricimi led, sensor parkimi para mbrapa origjinal, disqe + pasqyrat + frexhot + stopat jane model 2011, goma 100 % te reja te 2019, sedilje lekure + elektrike, hapje mbyllje qendrore, 2 celsa, klima bizonale me 2 zona, me AMORTIZATORE. Te gjitha sherbimet e bera, ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike...( brenda cmimit jane edhe 4 goma Michelin dimerore me gjithe disqet si dhe aksesore te tjere shtese ).
Cmimi 12.900 Euro
Cel :

Njoftime te Ngjashme