Opel Corsa 1.3 Naft 2004 Berati

Makina ne shitje Data: 24/06/2019 22:53

2,000 Euro

  • Opel corsa 1.3 naft 2004
  • Opel corsa 1.3 naft 2004
  • Opel corsa 1.3 naft 2004
  • Opel corsa 1.3 naft 2004


Pagesa 2,000 Euro
Marka | Karburanti Opel
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2004
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Berati - Kucove
Adresa Rruga Antipatrea, Distretto di Berat, Albania
Lexime 1996

Okazion shes Opel corsa 1.3 naft 2004....makina ka 5 muaj qe ka ardhur nga Italia me dekumenta per nje vit. Makina esht shum e mbajtur dhe shum e paster komanda ne timon goma te reja dhe serviset e bera me fatur makina esht e vecant nga te tjerat klima dixhitale.....2000 euro ....i pa diskutushem