Shitet Opel Corsa Durres

Makina ne shitje Data: 25/08/2019 14:35

3,200 Euro

  • Shitet Opel Corsa
  • Shitet Opel Corsa
  • Shitet Opel Corsa
  • Shitet Opel Corsa


Pagesa 3,200 Euro
Marka | Karburanti Opel
Karburanti Benzine-Gaz
Kambio Automatik
Viti 2010
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres, Albania
Lexime 5846

Shitet Opel Corsa
Motorr 1.2
Viti 2010
Benzine-Gaz
Posedon: Goma te reja, Disqe alumini, AUX, mp3, CD, komanda ne timon, Klima etj.
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera.
Cmimi 3200 Euro
Nr Tel