Shitet Opel Meriva Tirane

Makina ne shitje Data: 25/08/2019 18:38

2,500 Euro

  • Shitet Opel Meriva
  • Shitet Opel Meriva
  • Shitet Opel Meriva
  • Shitet Opel Meriva

Sell Opel Meriva

Sell Opel Meriva
Engine 1.3
Year 2005
oil
In very good motor and generic condition, black windows, aluminum wheels, steering wheel controls. Paid letters.
Price 2500 Euros


Pagesa 2,500 Euro
Marka | Karburanti Opel
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2005
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania
Lexime 939

Shitet Opel Meriva
Motorr 1.3
Viti 2005
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, Xhama te zi, disqe alumini, komanda ne timon. Letra te paguara.
Cmimi 2500 Euro