Mercedes-benz B-class 180 Cdi Avangarde Tirane

Makina ne shitje Data: 24/06/2019 09:31

7,500 Euro

  • Mercedes-Benz B-CLASS 180 CDI AVANGARDE
  • Mercedes-Benz B-CLASS 180 CDI AVANGARDE
  • Mercedes-Benz B-CLASS 180 CDI AVANGARDE
  • Mercedes-Benz B-CLASS 180 CDI AVANGARDE

Mercedes-Benz B-Class 180 CDI AVANGARDE

Fuel: Diezel
Red colour
Kamjo ......: automatic
Cooling ......: Climate

MERCEDES-BENZ B-BCLASS B-180 CDI AVANGARDE YEAR 2008 WAS AWARDED FROM GERMANY WITH CUSTOM PAYMENTS IN PERFECT SITES

ME:
CLIMATE
AUTOMATIC CAMPAIGN
SENDILIE WITH HEATING
ELECTRICAL OVERVIEW
SENSOR BEFORE AND ABOVE
XENO BI XENO
TAPICERI BEZH
TAPICERI LARGE
2 CELSA ME PULT

Cel. : 0692109922


Pagesa 7,500 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2008
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Bardhyl, Tirane, Shqiperia
Lexime 159

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e kuqe
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima

SHES MERCEDES-BENZ B-BCLASS B-180 CDI AVANGARDE VITI 2008 E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE

ME:
KLIMA
KAMBIO AUTOMATIKE
SENDILIE ME NGROHJE
PASQYRA ELEKTRIKE
SENSOR PARA DHE MBRAPA
XENO BI XENO
TAPICERI BEZH
TAPICERI SHUM E MBAJTUR
2 CELSA ME PULT

Cel. :