Skoda romster 2010 benzin 1.2 Zvicra me dogan Tirane

Makina ne shitje Data: 13/06/2019 13:26

3,900 Euro

  • Skoda romster 2010 benzin 1.2 Zvicra me dogan
  • Skoda romster 2010 benzin 1.2 Zvicra me dogan
  • Skoda romster 2010 benzin 1.2 Zvicra me dogan
  • Skoda romster 2010 benzin 1.2 Zvicra me dogan

Skoda romster 2010 petrol 1.2 Switzerland with customs

Skoda romster 1.2 petrol 2010 Switzerland with paid customs
With central air conditioning and central locking system with Bluetooth aux-to-power port
Perfect state of the economy


Pagesa 3,900 Euro
Marka | Karburanti Skoda
Karburanti Benzin
Kambio Manual
Viti 2010
Kilometra 150,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 361

Skoda romster 1.2 benzin 2010 Zvicra me dogan te paguar
Me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult port aux bluetooth per tel
Gjendje perfekte super ekonomike

Njoftime te Ngjashme