Shitet Mercedes Benz R350 Tirane

Makina ne shitje Data: 18/06/2019 09:49

15,900 Euro

  • Shitet Mercedes Benz R350
  • Shitet Mercedes Benz R350
  • Shitet Mercedes Benz R350
  • Shitet Mercedes Benz R350

Sell Mercedes Benz R350

Sell Mercedes Benz
Motor R350
Year 2012
oil
179.000 km
Posedon: Leather upholstery, electric seat, climate, panoramic, navigator, cd player, aluminum disks, xeno light, parking sensor.
In very good motor and generic condition, services made.
Paid Customs
Price 15.900 Euro


Pagesa 15,900 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2012
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania
Lexime 122

Shitet Mercedes Benz
Motorr R350
Viti 2012
Nafte
179.000 km
Posedon: Tapiceri lekure, sedilje elektrike, klima, panoramike, navigatior, cd player, disqe alumini,drita kseno, sensor parkimi.
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera.
Dogana e paguara
Cmimi 15.900 Euro