Shitet autokombajne E514 7 milione leke Shkoder

Makina ne shitje Data: 19/06/2019 22:11

700,000 Leke

  • Shitet autokombajne E514 7 milione leke

E514 7 million Lek car sold

The car fleet is sold for reasons of age. It is repaired year after year and in good mechanical and generic condition. Price 7 million leks controversial. Contact No. 0682425106


Pagesa 700,000 Leke
Marka | Karburanti Tjeter
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 1990
Kilometra 50,000
Qyteti - Zona Shkoder - Qender
Adresa Bahcallek, Shkoder, Albania
Lexime 367

Autokombajna shitet per arsye te moshes. Eshte e riparuar vit pas viti dhe ne gjendje te mire mekanike dhe gjenerike. Cmimi 7 milione leke i diskutueshem. Nr kontakti