Shitet Ford Focus Tirane

Makina ne shitje Data: 16/08/2019 18:17

1,500 Euro

  • Shitet Ford Focus
  • Shitet Ford Focus
  • Shitet Ford Focus

Sell Ford Focus

Sell Ford Focus
Engine 1.8
Year 2002
oil
In very good motor and generic condition. Letters paid by August.
Price 1500 Euros


Pagesa 1,500 Euro
Marka | Karburanti Ford
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2002
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania
Lexime 4252

Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2002
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Letra te paguara deri ne Gusht.
Cmimi 1500 Euro