Shitet Ose nderrohet me makine me te madhe Tirane

Makina ne shitje Data: 13/10/2019 16:16

2,000 Euro

  • Shitet Ose nderrohet me makine me te madhe
  • Shitet Ose nderrohet me makine me te madhe
  • Shitet Ose nderrohet me makine me te madhe
  • Shitet Ose nderrohet me makine me te madhe

Selling Or replacing with the biggest car

The car is in very good condition
And with newly cut documents


Pagesa 2,000 Euro
Marka | Karburanti Audi
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2000
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Migjeni unaza e re Tirane
Lexime 3874

Makina eshte ne gjendje shume te mire
Dhe me dokumenta te sapo prera