Shitet Land Rover Freelander TD4 Elbasan

Makina ne shitje Data: 11/09/2019 19:39

2,500 Euro

  • Shitet Land Rover Freelander TD4

Sell Land Rover Freelander TD4

Sell Land Rover Freelander TD4 1.8 Diesel
The car is in very good state athletic and aesthetic,
Very clean and kept
With service releases
There are 2 years of paperless paper and 490 thousand lek old
Sell because I have a second car
It is ready for any kind of test
The 2500 euro price is debatable or is replaced by a car of the same value


Pagesa 2,500 Euro
Marka | Karburanti Land Rover
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2003
Kilometra 150,000
Qyteti - Zona Elbasan - Qender
Adresa Rruga Fetah Ekmeciu, Elbasan, Albania
Lexime 2907
Shitet Land Rover Freelander TD4 Untitled-1.png (Format png) |

Shitet Land Rover Freelander TD4 1.8 Diesel
Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe estetike ,
Shume e paster dhe e mbajtur
Me liber sherbimesh
Ka 2 vjet letra pa prere i shkojne 490 mije lek te vjetra
Shitet per arsye se e kam makine te dyte
Eshte e gatshme per cdo lloj prove
Cmimi 2500 euro i diskutueshem ose nderrohet me makine te se njejtes vlere