Ford Fiesta 1.2 Benzine 2002 Tirane

Makina ne shitje Data: 16/07/2019 14:14

Ford Fiesta 1.2 Petrol 2002

The car is in very good motor and generic condition.
3 doors (otherwise called "at the door")
214,000 km.
Kolaudim + Siguracion expire in March 2020.
Cassette radio usb aux.
Air Conditioner Filled with Gas 17.06.2019.
I've been using it for more than 3 years and I've kept it busy doing all the services.
I sell because I want to buy a bigger and more automatic machine


Pagesa 1,200 Euro
Marka | Karburanti Ford
Karburanti Benzin
Kambio Manual
Viti 2002
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Lexime 826

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
3 dyer (e thene ndryshe "tek dere")
214.000 km.
Kolaudim + Siguracion mbarojne ne mars 2020.
Kasetofon radio/usb/aux.
Kondicioneri i mbushur me gaz 17.06.2019.
E kam perdorur per me shume se 3 vjet dhe e kam mbajtur me merak duke ia bere te gjitha sherbimet.
E shes per arsye se dua te blej nje makine me te madhe dhe automatike