Mercedes benz c klass 2002 Elbasan

Makina ne shitje Data: 11/09/2019 15:14

3,500 Euro

  • Mercedes benz c klass 2002
  • Mercedes benz c klass 2002
  • Mercedes benz c klass 2002
  • Mercedes benz c klass 2002
  • Mercedes benz c klass 2002
  • Mercedes benz c klass 2002

Mercedes benz c klass 2002

Shes c class of 2002 in very good generous and motoric condition. The price is controversial for any person who is interested


Pagesa 3,500 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2002
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Elbasan - Qender
Adresa Rruga 1 Maji, Distretto di Elbasan, Albania
Lexime 2194

Shes c klas te 2002 ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike. Cmimi eshte i diskutueshem per cdo person qe esht i interesuar