Renault Megane 2003 Tirane

Makina ne shitje Data: 18/08/2019 12:25

2,000 Euro

  • Renault Megane 2003
  • Renault Megane 2003
  • Renault Megane 2003
  • Renault Megane 2003

Renault Megane 2003

The car is in very good condition, imported from Italy and very little used in Albania. New tires, original cassette, electric windlass, air conditioner .. With Albanian documents and plates!


Pagesa 2,000 Euro
Marka | Karburanti Renault
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2003
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Kodra e Priftit, Tirana, Albania
Lexime 717

Makina eshte ne gjendje shume te mire,e importuar nga Italia dhe shume pak e perdorur ne Shqiperi. Goma te reja,kasetofon origjinal,xhama elektrik,kondicioner..Me dokumenta dhe targa shqipetare!