Volswagen Pasat Kukes

Makina ne shitje Data: 11/09/2019 14:33

3,600 Euro

  • Volswagen Pasat
  • Volswagen Pasat
  • Volswagen Pasat
  • Volswagen Pasat

Volswagen Pasat

Volswagen Passat 2010 production year, car in good condition with 1.9TDI diesel, automatic, and manual, has sports mode. Service made 3 weeks ago everything works properly, leather seats are all perfect, only if you drive The car costs 3600 euros


Pagesa 3,600 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2010
Kilometra 130,000
Qyteti - Zona Kukes - Qender
Adresa rruga me rrasa
Lexime 5446

Volswagen Passat viti i prodhimit 2010,makina ne gjendje shume te mire punon me nafte 1.9TDI,automatike ,dhe manuale,ka dhe sports mode.Servis i bere para 3javesh gjithcka punon si duhet,sendiljet lekure gjithcka perfekt,vetem nese e vozitni do ja ndieni lezetin.Makina kushton 3600 euro