shitet makina Tirane

Makina ne shitje Data: 15/09/2019 14:38

850 Euro

  • shitet makina
  • shitet makina
  • shitet makina
  • shitet makina

cars for sale

sold opel corsa 2001


Pagesa 850 Euro
Marka | Karburanti Opel
Karburanti Benzine-Gaz
Kambio Manual
Viti 2001
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania
Lexime 3691

shitet opel corsa e 2001 pa motorr
te gjitha sherbimet e sapo bera
impjanti i gazit i sapo montuar
letrat deri e tetor
shitet sepse me la motorri dhe nuk kam mundei qe ta bej