C-class ne krah anglez me letra shqiptare ne shitje. Tirane

Makina ne shitje Data: 08/11/2019 22:08

2,500 Euro

  • C-class ne krah anglez me letra shqiptare ne shitje.
  • C-class ne krah anglez me letra shqiptare ne shitje.
  • C-class ne krah anglez me letra shqiptare ne shitje.
  • C-class ne krah anglez me letra shqiptare ne shitje.

English-language C-class with Albanian letters for sale.

The car does not need any service. Oil, filters and newly tires.


Pagesa 2,500 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2002
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Bego Hoxha, Tirana, Albania
Lexime 2017

Makina nuk ka nevoj per asnje sherbim . Vaj , filtra dhe goma te saponderruara.