Opel Corsa 1.2 Viti 2004 automatike Tirane

Makina ne shitje Data: 11/09/2019 20:17

2,200 Euro

  • Opel Corsa 1.2 Viti 2004 automatike
  • Opel Corsa 1.2 Viti 2004 automatike
  • Opel Corsa 1.2 Viti 2004 automatike
  • Opel Corsa 1.2 Viti 2004 automatike
  • Opel Corsa 1.2 Viti 2004 automatike
  • Opel Corsa 1.2 Viti 2004 automatike

Opel Corsa 1.2 Year 2004 automatic

2004 Opel Corsa for sale.
1.2 petrol, automatic. Very good engine and mechanical condition. 90,000 kilometers.
Sold for reasons of low usage. Controversial price. Opportunity for gas plant.


Pagesa 2,200 Euro
Marka | Karburanti Opel
Karburanti Benzin
Kambio Automatik
Viti 2004
Kilometra 90,000
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Pjeter Bogdani, Tirana, Albania
Lexime 582

Shitet Opel Corsa e vitit 2004.
1.2 benzine,automatike.Gjendje shume e mire motorrike dhe mekanike.90.000 kilometra.
Shitet per arsye perdorimi te paket.Cmimi i diskutueshem.Mundesi per impiant gazi.