SHITET OPEL CORSA D !!!! Tirane

Makina ne shitje Data: 19/09/2019 19:09

3,500 Euro

  • SHITET OPEL CORSA D !!!!
  • SHITET OPEL CORSA D !!!!
  • SHITET OPEL CORSA D !!!!
  • SHITET OPEL CORSA D !!!!

SOLD OPEL CORSA D !!!!

--- OPEL CORSA D 2007 ---
1-Opel Corsa D 1.2 petrol
2-AUTOMATIC TIP TRONIC 2007
The original 3-60,000 KM
4-Fog light
5-Mp3 and Aux
6-Electric Steering Wheel
7-Command not the handlebar
8 Conditioner
9-Lock with dashboard
10-Two original car keys
11-Electric mirrors
12-6 x airbag
13-Electric glass
14-Euro 4
15- New tires and spare tires are new
Also as the car is kept
Questionable price


Pagesa 3,500 Euro
Marka | Karburanti Opel
Karburanti Benzin
Kambio Automatik
Viti 2007
Kilometra 50,000
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
Lexime 360

---OPEL CORSA D 2007---
1-Opel Corsa D 1.2 benzine
2-AUTOMATIKE/TIP TRONIC 2007
3-60.000 KM origjinale
4-Drita mjegulle
5-Mp3 dhe Aux
6-Timon Elektrik
7-Komanda ne timon
8-Kondicioner
9-Mbyllje me pult
10-Dy celsa origjinal te makines
11-Pasqyra elektrike
12-6 x airbag
13-Xhama elektrik
14-Euro 4
15- Goma te reja dhe goma rezerv eshte e re
Gjithashtu si makine eshte e mbajtur
Cmim i diskutueshem