Range Rover Sport 3.0 naft. 2016 Full Tirane

Makina ne shitje Data: 30/10/2019 13:00

Range Rover Sport 3.0 diesel. 2016 Full

Range Rover Sport 3.0 diesel for sale, 2016 Customs Paid, 45,000km Guaranteed, Sport Tires Michelin 100% Panoramic Ceiling, Memory & Leather Special Seats, Parking Sensors and 360 Degree Camera; Digital crusher screen, full option.cel 0693723333


Pagesa 52,000 Euro
Marka | Karburanti Land Rover
Karburanti Nafte
Kambio Steptronic-Tiptronic
Viti 2016
Kilometra 30,000
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania
Lexime 9062

Shitet Range Rover Sport 3.0 diesel ,E sa po arrdhur dogan e paguar, viti 2016, 45,000 km me garanci ,Goma Sport michelin 100% tavan panoramik, sedilje me memorie dhe lekure speciale, sensore parkimi dhe kamera 360 grade; Ekran dixhital ne kruskot, full option.cel

Njoftime te Ngjashme