Peugeot 207 benzine/gaz 2010 e sapoardhur letra te paguara super Berati

Makina ne shitje Data: 18/10/2019 03:31

Peugeot 207 gasoline gas 2010 newcomer super paid papers

Peugeot 207 1.4 petrol gas 2009-2010 2010 new manuals come with Albanian license plates, perfect condition, clean inside and out, overflow opening with pult, steering wheel controls, navigator, factory brc factory !!!
Price 4000 euros (disputed)


Pagesa 3,600 Euro
Marka | Karburanti Peugeot
Karburanti Benzine-Gaz
Kambio Manual
Viti 2010
Kilometra 150,000
Qyteti - Zona Berati - Qendra
Adresa Rruga 21 dhjetori
Lexime 752

Shitet peugeot 207 1.4 benzine /gaz viti 2009-2010 manuale e sapo ardhur me targa shqiptare, gjendje perfekte, sh e paster si brenda dhe jashte, hapje mbydhje me.pult, komanda ne timon, navigator, impjanti brc fabrike!!!
Cmimi 4000 euro (i diskutueshem)