OKAZION! Shitet Hyundai Sonata 2016 (Full Option) Tirane

Makina ne shitje Data: 12/10/2019 08:38

12,000 Euro

  • OKAZION! Shitet Hyundai Sonata 2016 (Full Option)
  • OKAZION! Shitet Hyundai Sonata 2016 (Full Option)
  • OKAZION! Shitet Hyundai Sonata 2016 (Full Option)
  • OKAZION! Shitet Hyundai Sonata 2016 (Full Option)
  • OKAZION! Shitet Hyundai Sonata 2016 (Full Option)
  • OKAZION! Shitet Hyundai Sonata 2016 (Full Option)

OKAZION! Sell Hyundai Sonata 2016 (Full Option)

Prodhimit Year of production: 2016
Fuel: 2.0 Gas LPG (fabricated, works only with gas)
AmbCambio: Automatic
Start and stop ️
Kilometers: 39,000 KM
AndroidNavigator Android (USB + AUX ports)
°°°
Other Options:
Front and rear camera ️
Parking Sensor
Eco mode
The command is not rudder
L Leather upholstery (black)
⚪ Folding mirrors

The car is in very good condition with all new services.
Securities paid until June 2020.
°°
Price 12,000 €, controversial!
°°

Contact us for more information:
°° Or visit us at: Address: Str. "Muhamet Gjollesha", near the hotel "Doro City"


Pagesa 12,000 Euro
Marka | Karburanti Hyundai
Karburanti Tjeter
Kambio Automatik
Viti 2016
Kilometra 30,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania
Lexime 127

️Viti i prodhimit: 2016
Karburanti: 2.0 Gaz LPG (e fabrikuar, punon vetem me gaz)
⚙️Kambio: Automatike
Start and stop ️
Kilometra: 39.000 KM
🧭Navigator Android (porte USB +AUX)
°°°
Opsione te tjera:
Kamera para dhe mbrapa ️
Sensor parkimi
Eco mode
Komanda ne timon
⚫Tapiceri lekure (ngjyre e zeze)
⚪Pasqyra me palosje

Makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e sapokryera.
Letrat e paguara deri ne Qershor 2020.
°°
Cmimi 12.000 Euro, i diskutueshem !
°°

Per me shume informacion na kontaktoni: :
°°Ose na vizitoni ne adresen: Adresa: Rr. "Muhamet Gjollesha", prane hotel "Doro City"