Mercedes Benz C Class viti 2006 EVO Avantgarde C220 CDI Kambio Automatike 182327 km Diesel Durres

Makina ne shitje Data: 19/10/2019 20:23

Mercedes Benz C Class 2006 EVO Avantgarde C220 CDI Automatic 182327 km Diesel

For sale Mercedes Benz C220, CDI, Avantgard, EVO, diesel, 2006, 182327 km, Automatic, Newcomer to Germany, Paid Customs, Excellent Engine and Generic Condition, Oil & Filters Service, NAVIGATOR, Automatic Pilot, Computer Board, Lights BiXenon, Air Conditioning, Central Locking, Rain Sensor, Parking Sensor, Electric Heated Seats, Electric Glass, Electric Mirrors, ABS, Airbag, EURO 4, Black Metal, 90% New Hankook Tires, Upholstery and Paste etc. Mobile 0672118266


Pagesa 5,200 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Steptronic-Tiptronic
Viti 2006
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Rruga Aleksander Goga, Durres, Albania
Lexime 571

Shitet Mercedes Benz C220, CDI, Avantgard, EVO, diesel, viti 2006, 182327 km, Kambio Automatike, Sapoardhur nga Gjermania, Dogane te paguar, ne gjendje perfekte Motorrike dhe Xhenerike, Servis Vaj & Filtra, NAVIGATOR, Pilot Automatik, Kompjuter Board, Fenere BiXenon, Air Condition, mbyllje Qendrore, Sensor Shiu, Sensor Parkimi, Sedilje Elektrike me Ngrohje , Xhama Elektrike, Pasqyra Elektrike, ABS, Airbag, EURO 4, Zeze Metalizato, Goma Hankook 90% te reja, Tapiceri e Paster etj. Mobile