mercedes benc c 230 benzin Fier

Makina ne shitje Data: 08/11/2019 23:27

Mercedes Benz c 230 petrol

the car has just arrived in albania the papers just made oil filters new tires just done
luk amg matorr v6 petrol sport
inflatable seats even with heat
full lounge very clean from the room for more info contact at the phone number
069 3362783


Pagesa 10,000 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Benzin
Kambio Automatik
Viti 2008
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Fier - Qender
Adresa rruga skenderbeu fier
Lexime 327

makina sapo ka ardhur ne shqiperi letrat sapo ber vaj filtra goma te reja sapo ber te gjitha
luk amg matorr v6 benzin sport
sediljet me fryrje edhe me ngrohje
sallon meshine komplet shum e paster nga berenda per me shum info kontakt vetem viber dhe watcap