Land Rover Korce

Makina ne shitje Data: 11/11/2019 20:05

3,800 Euro

  • Land Rover
  • Land Rover
  • Land Rover
  • Land Rover

Land Rover

Land Rover for sale
Engine 2.0
Year 2004
oil
230,000 km
Manual gearbox
In very good motor, generic and aesthetic condition. Gray color, 4x4, 16 discs, 80% tires, glass panels, air conditioner, 6 cd cassette player, new battery, 2 keys etc. Mini Casco Insurance Letter by July 25, 2020.
Price 3800 Euro


Pagesa 3,800 Euro
Marka | Karburanti Land Rover
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2004
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Korce - Qender
Adresa Korce, Albania
Lexime 403

Shitet Land Rover
Motorr 2.0
Viti 2004
Nafte
230.000 km
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe estetike . Ngjyra Gri, 4x4, disqe 16, goma 80%, baxho xhami, kondicioner, kasetafon me 6 cd, bateri e re, 2 celesa etj. Letra e siguracioni mini kasko deri me 25 korrik 2020.
Cmimi 3800 Euro

Njoftime te Ngjashme