Ford Fusion Tirane

Makina ne shitje Data: 09/11/2019 15:56

2,800 Euro

  • Ford Fusion
  • Ford Fusion
  • Ford Fusion
  • Ford Fusion

Ford Fusion

Sell Ford Fusion
Engine 1.6
Year 2008
oil
160,000 km
Manual gearbox
In very good motor and generic condition, service rendered.
Aluminum discs, new tires, electric glass, electric mirrors, air conditioner etc.
Price 2800 Euro


Pagesa 2,800 Euro
Marka | Karburanti Ford
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2008
Kilometra 150,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania
Lexime 467

Shitet Ford Fusion
Motorr 1.6
Viti 2008
Nafte
160.000 km
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera.
Disqe alumini, goma te reja, xhama elektrike, pasqyre elektrike, kondicioner etj.
Cmimi 2800 Euro