Smart diesel 2007 800cc automat 3.5l per 100km Tirane

Makina ne shitje Data: 26/03/2020 10:53

4,450 Euro

  • Smart diesel 2007 800cc automat 3.5l per 100km
  • Smart diesel 2007 800cc automat 3.5l per 100km
  • Smart diesel 2007 800cc automat 3.5l per 100km
  • Smart diesel 2007 800cc automat 3.5l per 100km
  • Smart diesel 2007 800cc automat 3.5l per 100km
  • Smart diesel 2007 800cc automat 3.5l per 100km

Smart diesel 2007 800cc 3.5l aut 100km

Sell smartphones coming from Germany in August Pay papers by 2020 is ice quite like 90% tires in picture, spends 3.5l per 100km proven, with air conditioner available for any kind of test and set where you want to check.


Pagesa 4,450 Euro
Marka | Karburanti Smart
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 1997
Kilometra 90,000
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 370

Shitet smarti i ardhur nga gjermania ne gusht letrat paguar deri guaht 2020 eshte akull fare sic eshte ne foto gomat 90%,harxhon 3.5l per 100km i provuar,me kondicioner i disponuahem per cdo lloj prove dhe cojeni ku te doni ta kontrolloni.