SHITET Golf 7 2017 Durres

Makina ne shitje Data: 26/03/2020 09:18

Golf 7 2017

Golf 7 2017 with 11,300 km for sale or renovated apartment In Tirana area The car is customs paid. Vehicle details are
Engine 1.0 tsi
Power Cv 115
Turbo direct injection
Transaction Manual 6 + 1
Airbeg Esp
Full stop led
Automatic start & stop in traffic
ecosystem
Heating + electric mirrors
Audio System With MP5 6.5 inch Touch scren
Tempomat cruise control
AUTOHOLDER Brake System
Climate By Area
Anti-glare glass Original color
New Tires With 17 original wheels in excellent condition
Cope upholstery very clean
Interested parties can be reached at +35568 569 3190
or us whatsapp +355697417291
for more information the car has the original km and you can check where you want it as volsvagen or your trusted service


Pagesa 15,000 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Benzin
Kambio Manual
Viti 2017
Kilometra 10,000
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Rruga Bajram Alite, Durazzo, Albania
Lexime 887

Golf 7 2017 me 11.300 km shitet ose nderrohet me apartament Ne zone e tiranes Makina eshte me dogane te paguar .te dhenat e automjetit jane
Motorri 1.0 tsi
Fuqia Cv 115
Turbo injeksion i direkt
Trasmesion Manual 6+1
Airbeg Esp
Stopa Full led
Start&stop automatik ne trafik
Ecosystem
Pasqyra me ngrohje + elektrike
Sistem Audio Me MP5 6.5 inch Touch scren
Tempomat cruise control
Sistem Frenimi AUTOHOLDER
Clima Bi/Zona
Xhama anti verbim ne ngjyr jeshile Origjinal
Goma te Reja Me Disqe 17 origjinal ne gjendje te shkelqyer
Tapiceri Cope shum e paster
Te interesuarit te kontaktojen ne nr e telit +
ose ne whatsapp +
per me shume informacion makina disponon km origjinale dhe mund ta kontrolloni ku ju te deshironi si te volsvagen ose tek servisi juaj i besuar