Okazion shitet Mercedes benz ML280 cdi full option Tirane

Makina ne shitje Data: 26/03/2020 09:18

10,500 Euro

  • Okazion shitet Mercedes benz ML280 cdi full option
  • Okazion shitet Mercedes benz ML280 cdi full option
  • Okazion shitet Mercedes benz ML280 cdi full option
  • Okazion shitet Mercedes benz ML280 cdi full option
  • Okazion shitet Mercedes benz ML280 cdi full option
  • Okazion shitet Mercedes benz ML280 cdi full option

Okazion Sell Mercedes Benz ML280 cdi full option

FUORISTRADA IS VERY GOOD. IT'S FULL OPTION: AUTOMATIC Gear, LEATHER SEAT, COMPUTER + NAVIGATOR 2015, AUTOMATIC CLIMATE, MONEY AND BALL PARKING SENSOR, ALUMINUM DISCS, NEW MICHELIN TIRES, DOCUMENTS AND 20 MONTHLY RULED DETAILS Sell for immigration reasons.


Pagesa 10,500 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2008
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania
Lexime 412

FUORISTRADA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE. ESHTE FULL OPTION: MARSH AUTOMATIK, SEDILJE LEKURE, COMPUTER + NAVIGATOR 2015, KLIMA AUTOMATIK, XHAMA ELEKTRIK, SEDILJE ME NGROHJE, SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA, DISQE ALUMINI, GOMA MICHELIN TE REJA, DOKUMENTA DHE TAKSA TE RREGULLTA DERI NE QERSHOR 2020. MUND TE NDERROHET DHE ME FURGON VW OSE BENZ TE VITIT 2015.