SHITET Furgoni Peugeot Boxer 2,5td 1997 Tirane

Makina ne shitje Data: 27/03/2020 21:32

2,500 Euro

  • SHITET Furgoni Peugeot Boxer 2,5td 1997
  • SHITET Furgoni Peugeot Boxer 2,5td 1997
  • SHITET Furgoni Peugeot Boxer 2,5td 1997

FOR SALE Peugeot Boxer 2.5td 1997

The van is in very good working order. New tires and all periodic maintenance services are done. There are Albanian license plates and documents valid until May 2020. Sold for business closure reasons.


Pagesa 2,500 Euro
Marka | Karburanti Peugeot
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 1997
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania
Lexime 238

Furgoni eshte ne gjendje shume te mire pune. Goma te reja dhe i jane bere te gjitha sherbimet e mirembajtjes periodike. Ka targa dhe dokumenta shqiptare te vlefshme deri ne MAJ 2020. Shitet per arsye mbyllje aktiviteti.