Mercedes Benz C Class - Durres

Makina ne shitje Data: 02/06/2020 13:04

3,200 Euro

  • Mercedes Benz C Class -
  • Mercedes Benz C Class -
  • Mercedes Benz C Class -
  • Mercedes Benz C Class -
  • Mercedes Benz C Class -
  • Mercedes Benz C Class -


Pagesa 3,200 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2005
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres, Albania
Lexime 6905

Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 200 CDI
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike Goma te reja, kondicioner, xhama elektrike etj.
Letra te paguara
Cmimi 3200 Euro