Shitet Volkswagen passat 1.9Tdi ne gjendje shume te mire Berati

Makina ne shitje Data: 30/05/2020 13:02

2,000 Euro

  • Shitet Volkswagen passat 1.9Tdi ne gjendje shume te mire
  • Shitet Volkswagen passat 1.9Tdi ne gjendje shume te mire
  • Shitet Volkswagen passat 1.9Tdi ne gjendje shume te mire
  • Shitet Volkswagen passat 1.9Tdi ne gjendje shume te mire

Sell Volkswagen passat 1.9Tdi in very good condition

Sold the 2003 Volkswagen Passat 1.9Tdi. It has 130hp and 200mph on the highway.
Will have to pay 600 thousand ALL (old) taxes since it is not used.
The car is in very good condition all services rendered, is brought from Spain and sold for non-use after living abroad.
I accept mechanical test
Contact me at whatsapp


Pagesa 2,000 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2003
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Berati - Qendra
Adresa Rruga Berati, Kucove, Albania
Lexime 5525

Shitet volkswagen passat 1.9Tdi i vitit 2003. Ka 130kuaj fuqi dhe 200mije km te bera ne autostrade.
Ka per te paguar 600 mije lek (te vjetra) taksa pasi nuk esht perdorur.
Makina Eshte ne gjendje shume te mire te gjitha sherbimet te kryera,eshte sjelle nga spanja dhe e shes per mosperdorim pasi jetoj jashte.
Pranoj prove mekanike
Me kontaktoni ne whatsapp