🚘SHITET VW PASSAT 4MOTION🚘 Tirane

Makina ne shitje Data: 29/03/2020 18:44

2,500 Euro

  • 🚘SHITET VW PASSAT 4MOTION🚘
  • 🚘SHITET VW PASSAT 4MOTION🚘
  • 🚘SHITET VW PASSAT 4MOTION🚘


Pagesa 2,500 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2003
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 1563

🚘👉SHITET VOLKSWAGEN PASSAT 🚘2.5 NAFTE🚘KAMBIO AUTOMATIKE🕹4Motion/4x4🕹 VITI 2003📆260000 KM👌LETRA TE PAGUARA PER NJE VIT👍SHUME PRAKTIKE DHE ME HAPESIRE DISQE ALUMINI+AC❄️🚗 MAKINE FAMILJARE DHE KOMODE EDHE PER UDHETIME TE GJATA🚗E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE NGA ANA JUAJ👈🚗CMIMI I DISKUTUESHEM🙏JU MIREPRESIM🤗