Benz C-Class 203 / Cmimi i disutueshem Tirane

Makina ne shitje Data: 30/05/2020 20:20

2,790 Euro

  • Benz C-Class 203 / Cmimi i disutueshem
  • Benz C-Class 203 / Cmimi i disutueshem
  • Benz C-Class 203 / Cmimi i disutueshem
  • Benz C-Class 203 / Cmimi i disutueshem


Pagesa 2,790 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2001
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Ish Fusha e Aviacionit
Lexime 1818

Automatike. Nafte. Gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike. Me kondicioner, mp3 player. Me Baxho siper. Letrat deri ne nentor deri ne nentor 2020 dhe siguracioni deri ne shkurt 2021