Volvo 2.0 benzine/gas Fier

Makina ne shitje Data: 26/03/2020 09:18

2,200 Euro

  • Volvo 2.0 benzine/gas
  • Volvo 2.0 benzine/gas
  • Volvo 2.0 benzine/gas
  • Volvo 2.0 benzine/gas
  • Volvo 2.0 benzine/gas

Volvo 2.0 gasoline gas

She's Volvo Petrol Gas Engine 1948 CC. The car has regular and valuable papers. The vehicle is in very good technical condition, very economical and comfortable.


Pagesa 2,200 Euro
Marka | Karburanti Volvo
Karburanti Benzine-Gaz
Kambio Manual
Viti 2002
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Fier - Patos
Adresa Sheq i madh
Lexime 537

She’s Volvo benzin/gas me motorr 1948 CC.Makina ka letra Te rregullta dhe te vlefshme.Mjeti eshte ne gjendje shume Te mire teknike,teper ekonomik dhe i rehatshem.