Okazion Fiat Punto Tirane

Makina ne shitje Data: 23/05/2020 19:43

1,600 Euro

  • Okazion Fiat Punto
  • Okazion Fiat Punto
  • Okazion Fiat Punto
  • Okazion Fiat Punto


Pagesa 1,600 Euro
Marka | Karburanti Fiat
Karburanti Benzin
Kambio Manual
Viti 2005
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Stacioni trenit pallatet usluga
Lexime 2792

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.dekumenta te paguara deri ne nentor 2020.makina shitet per arsye mosperdorimi.
1600 euro