OKAZION VW GOLF VITI 2010 FULL OPTION Tirane

Makina ne shitje Data: 23/05/2020 08:45


Pagesa 7,500 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2011
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Liqeni thate
Lexime 955

SHITET VW GOLF 6 VITI 10/2010 MOTOR 1.6 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIRE ME 190000 ME LIBER SHERBIMESH. FULL OPTION ; FENER BI XENON ORIGJINAL, NAVI MADHE , SENSOR SHIU DHE DRITASH , SENSOR PARKIMI , SEDIKE KAMOSH ETJ. ME DOGANE TE PAGUAR
CEL
CMIMI 7500 EURO